Поляки вирішили заманити наших заробітчан безплатними чартерними рейсами

Опубліковано: 07.05.2020. Автор: .

Поляки вирішили заманити наших заробітчан безплатними чартерними рейсами

Світова економічна криза кардинально змінила ставлення поляків до наших заробітчан. В сусідній країні зрозуміли, що без нашої робочої сили їм не подолати економічні наслідки пандемії. Тож тепер поляки готові навіть надати українцям безплатні чартерні рейси, аби лише їхали до них працювати.

Для прикладу, польське агентство з працевлаштування Gremi Personal вже готове надати таку послугу українцям, які мають в Польщі трудові контракти, або хочуть знайти там роботу.

Співробітники  Gremi Personal, а також ті, хто має трудові візи і хочуть потрапити на роботу до Польщі, будуть літати безплатними чартерними рейсами з України, – йдеться у повідомленні компанії.

Власник компанії Євген Кириченко не приховує, що Gremi Personal отримує запити від польських працедавців на робітників з України. Також є багато запитів і від українців, які шукають роботу в Польщі.

Агентство з працевлаштування зобов’язується вже на території Польщі організувати для українських співробітників 14-денний карантин. Після цього, згідно із вимогами української влади, із усіма, хто скористався чартерними рейсами компанії, будуть укладені довготривалі трудові угоди. Їм буде надане медичне страхування. В тому числі і на випадок захворювання  COVID-19.

Нагадаємо, кілька днів тому Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі «Українського радіо» заявив, що через світову кризу наші працівники стали дуже затребуваними в Європі. За його словами, останнім часом дуже багато представників урядових організацій звертаються до України із проханням допомогти з людьми для підсилення різних галузей економіки країн Європи. У той час, більше половини вітчизняних ритейлерів заморозили пошук нових працівників.

У своїй передвиборчій програмі партія «Слуга народу» задекларувала повернення усіх наших заробітчан з Європи та інших країн світу в Україну, а також створення тут робочих місць. Ми працюємо над цим. Але сьогодні криза у світі зробила працівників з України надзвичайно затребуваними, – підсумував пан Шмигаль.

Як повідомлялося, 24 квітня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив план виходу з карантину в Україні, який складається з п’яти етапів.

Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження будуть послаблені.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...