«Дружини немає, немовля зникло»: родичі померлої у Запорізькій області породіллі підозрюють лікарів у торгівлі дітьми?

Опубліковано: 08.05.2020. Автор: . Запорізька область

«Дружини немає, немовля зникло»: родичі померлої у Запорізькій області породіллі підозрюють лікарів у торгівлі дітьми

Півтора місяці лікарі боролися за життя 34-річної породіллі з Енергодара, однак дива не сталося. Та навіть поховати маму разом з померлим при кесаревому розтині немовлям не виходить. Ця моторошна історія, яка трапилася з молодою сім’єю, стала відома з соцмереж. У спільноті «Підслухано в Енергодарі» про це написав чоловік померлої жінки.

34-річна мешканка Енергодара була на восьмому місяці вагітності. 10 березня у неї раптово відійшли води, тож жінку госпіталізували у пологовий будинок. Двоє лікарів, прізвища яких вказує чоловік у дописі, зробили кесарів розтин, однак дитина народилася мертвою,  а у породіллі відмовили нирки. Жінку у важкому стані перевели у відділення реанімації та підключили до апарату штучного дихання. Однак, ситуація лише погіршилася.

Нирки відмовляють у випадку низького тиску, тож основні версії – велика втрата крові або введення великої дози препарату, який різко знизив тиск. У тяжкому стані з пологового відділення її перевезли у відділення реанімації та підключили до апарату штучного дихання. Проте підключаючи до апарату штучного дихання, дружині пробили легені,але лікарі цей факт приховали. На всі наші заклики щось робити (вливати кров, викликати санавіацію для перевезення в Запорізьку обласну лікарню), лікарі відмахувалися та продовжували пити каву, – пише  чоловік.

Лише наступного дня, завдяки наполяганням родичів, жінку таки доправили в Запорізьку обласну клінічну лікарню. Як зазначає чоловік померлої, за добу гемоглобін у його дружини впав зі 120 до 60 г/л, що може говорити про велику крововтрату, яку ймовірно приховали лікарі в Енергодарі.

Після проведеної КТГ підтвердилося, що у жінки пробита легеня і там є повітря. Породіллю прооперували, встановили дренаж, підключили до гемодіалізу та «накачували» антибіотиками. А ще через три дні аналіз крові показав, що в пацієнтки розвинувся сепсис. Лікування ускладнилося через проблеми з нирками.

43 дні в реанімації ми і лікарі боролися за життя моєї дружини. Але переживши багато операцій (наслідки сепсису – зупинився кишкиівник, два рази робили операції,  чистили його, вирізали селезінку, втрата зору) і страждань, 23 квітня вона померла в Запорізькій обласній лікарні. 24 квітня в м. Енергодар її поховали, – йдеться у дописі.

Але чоловік померлої жінки пише, що хотіли разом із нею поховати і мертвонароджену дитину, проте тіло немовляти безслідно зникло.

Прийшовши в Енергодарський морг, виявилося, що тіло дитини відсутнє. Більш того, ніяких записів в журналах, що дитина потрапила в морг, немає. Розтин дитини робили в Запоріжжі (є записи в журналах), тіло дитини разом зі довідкою про розтин забрали представники з Енергодара, але до моргу не довезли. Виникає питання – де поділось тіло дитини? Що приховують лікарі пологового відділення? Одне з припущень – дитину могли продати в приватну клініку на органи. По факту смерті дружини і зникнення тіла дитини відкриті кримінальні провадження, – написав чоловік.

Вбитий горем чоловік та батько змирився, що ні  дружини, ні малюка не повернеш, проте хоче, аби  винні у смерті двох людей, були покарані, щоб справа дійшла до суду і щоб в майбутньому таких випадків не повторювалося.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...