Львівські медики провели унікальну операцію, видаливши пацієнтці 40-кілограмову пухлину

Опубліковано: 11.05.2020. Автор: . Львівська область

Львівські медики провели унікальну операцію, видаливши пацієнтці 40 кілограмову пухлину

Львівські медики Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги видалили жінці гігантську багатокамерну кістому на 37 літрів рідини та вагою більше 40 кілограмів. Про це йдеться на сторінці мед закладу у Facebook.

Повідомляють, що 35-річна львів’янка потрапила в лікарню в критичному стані. Ще кілька років тому їй діагностували кисту лівого яйника. Та з червня минулого року живіт почав швидко збільшуватись, жінці стало складно рухатись. І два останні місяці вона уже просто не могла встати з ліжка, а через ризики перетиснення нижньої порожнистої вени змушена була постійно лежати на лівому боці.

До нас вона поступила з гострою затримкою сечі через перетиснені сечовивідні шляхи, з проявами серцево-судинної недостатності і лімфостазом. Жінка була повністю астенізована і кахектична, тобто кистома з’їдала всі її життєві ресурси та сили! – пишуть медики. – Наші спеціалісти невідкладно провели комп’ютерну томографію та побачили в животі утвір розміром, якого досі не зустрічали. Тож почали негайно готувати жінку до операції.

Львівські медики провели унікальну операцію, видаливши пацієнтці 40 кілограмову пухлину

Операція була складною навіть для досвідчених хірургів, гінекологів, анестезіологів та іншого медичного персоналу. Для профілактики синдрому порожнистої вени пацієнтку переводили на штучну вентиляцію легень, лежачи на боці. Так, на боці, її й оперували.

У процесі видалення кистоми у пацієнтки двічі майже зупинялося серце, команда анестезіологів двічі її реанімувала та повертала до життя.

Львівські медики провели унікальну операцію, видаливши пацієнтці 40 кілограмову пухлину

Та операція, що тривала близько трьох годин, пройшла успішно і пацієнтку перевели у відділення анестезіології та інтенсивної терапії.  За кілька днів стан жінки стабілізувався. І зараз вона отримує весь необхідний комплекс лікувальних заходів уже в хірургічному відділенні – післяопераційне лікування, щоденні перев’язки та психологічну допомогу, – йдеться у дописі.

Попереду ще тривала реабілітація та подальше лікування. Але жінка вже почувається значно краще. До речі, як показало зважування, перед операцією жінка важила 90 кілограмів, а після – її вага зменшилась вдвічі.

Нагадаємо, раніше рівненські медики видалили 72-річній пацієнтці 30-кілограмову пухлину.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...