В Одеській області через втрату врожаю фермер скоїв самогубство

Опубліковано: 11.05.2020. Автор: . Одеська область

В Одеській області через втрату врожаю фермер скоїв самогубство

У селі Шевченкове Одеської області 66-річний фермер покінчив життя самогубством після втрати врожаю через посуху.  Про це розповів глава Кілійської об’єднаної територіальної громади Павло Бойченко на своєму каналі в Youtube, передає Хвиля.

Володимир Миколайович був порядним фермером, він взяв в оренду 150 гектарів землі у людей. Але весь урожай втрачений через посуху. Опинившись в складних фінансових обставинах, не отримавши чітких відповідей від керівництва країни про компенсацію втраченого врожаю, доведений до відчаю хлібороб не зміг пережити біди, – розповів чиновник.

За словами Бойченка, тільки за паї фермер повинен був виплатити 900 000 гривень. Кілійський міська рада зверталася за допомогою до керівництва країни, проте відповідей не отримала.

Ми просили допомогти грошима, які є в бюджеті, підтримати не тільки великі підприємства, але і дрібних фермерів. В Аграрному фонді закладено 4 мільярди гривень. Це серйозні гроші. Повинна бути фінансова компенсація втрат через надзвичайну ситуацію, – підкреслив глава ОТГ .

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...