«Час йде, настрій і ставлення до життя залишаються!» Сьогодні Святославу Вакарчуку – 45

Опубліковано: 14.05.2020. Автор: .

«Час йде, настрій і ставлення до життя залишаються!» Сьогодні Святославу Вакарчуку – 45

Сьогодні відомому не лише в Україні і на теренах країн СНД, а й далеко закордоном, співакові, фронтмену гурту «Океан Ельзи» Святославу Вакарчуку виповнюється 45 років. Він пройшов шлях від юного фізика-романтика до успішного артиста, який збирає стадіони прихильників по усьому світу. Його патріотичні виступи насправді варто слухати і розуміти, адже вони несуть любов до України, її культури і традицій.

Народився Святослав Вакарчук  14 травня 1975 року в невеличкому закарпатському місті Мукачево (звідти родом його мати Світлана Олександрівна)  у сім’ї відомого науковця-фізика Івана Вакарчука. Проте дитячі роки майбутньої зірки пройшли у Львові.  Святослав закінчив Львівську середню школу № 4 з поглибленим вивченням англійської мови (тепер Львівська лінгвістична гімназія) зі срібною медаллю. У 1991–1996 роках навчався на фізичному факультеті Львівського університету імені Івана Франка (спеціалізація — теоретична фізика). Друга вища освіта — економіст-міжнародник. 1996 року вступив до аспірантури кафедри теоретичної фізики того ж університету.  Влітку 2009-го Святослав Вакарчук захистив дисертацію на звання кандидата фізико-математичних наук в Інституті фізики конденсованих систем НАН України. Тема роботи: «Суперсиметрія електрона в магнітному полі». Праця над дисертацією тривала багато років. Раніше один з альбомів «Океану Ельзи» назвали «Суперсиметрія», а одна з пісень альбому має назву «Susy», що є абревіатурою від supersymmetry.

«Час йде, настрій і ставлення до життя залишаються!» Сьогодні Святославу Вакарчуку – 45

Святослав Вакарчук з батьком, відомим фізиком-науковцем, багаторічним ректором львівського університету та ексміністром освіти України Іваном Вакарчуком.

Святослав Вакарчук, окрім рідної, української, вільно розмовляє польською, англійською та російською мовами.  За оцінкою тижневика «Кореспондент», входить до першої сотні найвпливовіших і найвідоміших людей України.

До слова, Святослав Вакарчук є автором пісні «Він чекає на неї», виконавцем якої був Олександр Пономарьов. Цю пісню «Океан Ельзи» виконував у рамках концертної програми «Тихий Океан» на початку 2004 року. 2005 року Святослав  виграв один мільйон гривень у телешоу «Перший мільйон» — уперше за історію цієї програми в Україні. Виграш Святослав спрямував на благочинність.

Про особисте життя Святослав говорити не любить.  З небагатьох згадок про сім’ю у його інтерв’ю можна дізнатись, що його кохана жінка — стиліст Ляля Фонарьова, з якою він виховує її дочку від першого шлюбу.

З нагоди ювілею у своєму Instagram Святослав опублікував кілька дитячих фото і подякував за усе своїй мамі. А також жартома підписав одне фото:

Час йде, настрій і ставлення до життя залишаються!

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...