У Львові помер відомий нейрохірург

Опубліковано: 15.05.2020. Автор: . Львівська область

У Львові помер відомий нейрохірург

15 травня на 82 році життя помер відомий львівський нейрохірург Юрій Михайлович Сандурський, повідомили на сайті Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Колектив Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова висловлює співчуття рідним та близьким видатного лікаря-нейрохірурга Юрія Михайловича Сандурського, який відійшов у вічність 15 травня після довготривалої хвороби.  Смерть Юрія Сандурського стала великою втратою не лише для всієї медичної спільноти! Для львів’ян він був і завжди залишиться яскравим прикладом відданості лікувальній справі, українському народові та Україні, – йдеться у повідомленні.

Свій життєвий шлях як лікар Юрій Сандурський розпочав у селі Ясінка Турківського району і завершив провідним нейрохірургом Західної України.  Він залишив після себе сотні тисяч вилікуваних пацієнтів та цілу плеяду знаних нейрохірургів, котрих навчив не тільки вправно оперувати, а насамперед  – співчувати хворим, аналітично мислити та приймати швидкі виважені рішення.

Юрій Сандурський 34 роки був завідувачем нейрохірургічного відділення, яке спершу було в Львівській обласній клінічній лікарні, потім у 8-й міській лікарні, а згодом у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

Колектив Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги розділяє велике горе родини Юрія Михайловича, всіх його близьких і друзів та молиться за упокій його душі. Вічна пам’ять!, -написали колеги Юрія Сандурського.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...