Біля Києва збанкрутілий фермер викинув тонни моркви

Опубліковано: 17.05.2020. Автор: . Київська область

Біля Києва збанкрутілий фермер викинув тонни моркви

Помаранчеві гори з моркви виросли під Києвом. Про це у Facebook написав  Andrew Havand. На опублікованих кадрах – гори моркви, яка псується під відкритим небом.

Тільки, що по дорозі зустрів ймовірно один із наслідків карантину. Гори моркви, яку викинули гнити. Як сказали місцеві, які це збирали на корм тваринам, місцевий підприємець збанкрутував, бо немає куди збувати продукцію, і викинув це усе… І, певно, по країні таких випадків сотні, – написав користувач.

У коментарях користувачі соцмережі припускають, що можливо, морква не пройшла лабораторні тести і питання у її якості, інші ж – що, можливо, фермер притримував запаси, чекаючи на більшу ціну, але тепла весна внесла свої корективи та продукція під час зберігання зіпсувалася. А треті взагалі не розуміють, чому не запропонував лікарням чи притулкам для харчування їхніх підопічних.

Нагадаємо, раніше у селі Шевченкове Одеської області 66-річний фермер покінчив життя самогубством після втрати врожаю через посуху, так і не дочекавшись підтримки від держави.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...