За час пандемії COVID-19 інтернет-трафік зріс майже наполовину

Опубліковано: 18.05.2020. Автор: .

Фільми, ігри та відеоконференції: за час пандемії Covid 19 інтернет трафік зріс майже наполовину

Обсяги використання інтернету істотно зросли під час пандемії COVID-19, і користувачі в різних куточках планети виходять в глобальну мережу для перегляду відео або спілкування в соцмережах частіше, ніж будь-коли в минулому. Про це йдеться в новому звіті, підготовленому канадськими експертами.

Згідно з даними звіту, опублікованого компанією Sandvine з Ватерлоо, провінція Онтаріо, що управляє мережами, в період з 1 лютого по 19 квітня загальний інтернет-трафік зріс більш ніж на 40%, при цьому основне зростання припало на березень і квітень, mediasat.info.

На частку потокового відео в даний час припадає 58% всього інтернет-трафіку, що відслідковується експертами, при цьому соціальні мережі (з їх 11%) потіснили перегляд web-сайтів (8%) з другого місця в рейтингу найбільш популярних видів активності в мережі.

У секторі відео-платформ явним і безперечним лідером з точки зору обсягів трафіку в епоху пандемії став YouTube. Експерти виявили, що частка платформи в загальному трафіку зросла з 9% в 2019 році до майже 16% за станом на поточний рік.

Експерти, які працювали над звітом, також виявили значне збільшення з моменту початку пандемії COVID-19 обсягів трафіку від програмного забезпечення для відеоконференцій, VPN-підключень та ігор. «Ігровий трафік» становить в період пандемії всього 4% від загальної активності користувачів в мережі інтернет, однак, це в два рази більше, ніж в 2019 році.

Компанія Sandvine отримує дані для своїх звітів від операторів мереж, з якими вона працює і які, своєю чергою, надають свої послуги 2,5 мільярда користувачів інтернету.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...