Зеленський визнав, що для миру на Донбасі замало «просто перестати стріляти»

Опубліковано: 20.05.2020. Автор: .

Зеленський визнав, що для миру на Донбасі замало «просто перестати стріляти»
Фото: РБК-Україна.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні під час своєї підсумкової пресконференції заявив, що процес врегулювання ситуації на Донбасі виявився складнішим, ніж він думав рік тому.

Мовляв, за час президентства усвідомив, що питання врегулювання ситуації на Донбасі дійсно складне і мало «просто перестати стріляти», як він говорив рік тому. А цією фразою мав на увазі, що українська сторона не провокуватиме загострення ситуації на Донбасі, проте не буде мовчати у відповідь на обстріли.

Що стосується «просто перестати стріляти» – це складний процес. Я ніколи не закликав, щоб наша армія не відповідала… Я хотів показати всьому світу, що у нас сильна армія, але ми не провокуємо, ми захищаємо свою країну. І та сторона – дійсно, якщо вона перестане стріляти, що вона повинна зробити згідно з нашими Мінськими домовленостями, згідно з нашими домовленостями в Нормандії, згідно з тим, щоб вони не провокували, – все б закінчилося, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що якщо бойовики припинять стріляти, то не знають, «що з ними буде».

Ми не стріляємо по українцях. Ми відповідаємо бойовикам, – сказав гарант.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...