Чехія відновлює видачу робочих віз для українських заробітчан

Опубліковано: 24.05.2020. Автор: .

Чехія відновлює видачу робочих віз для українських заробітчан

За інформацією пресслужби МЗС Чехії, дипломатичні представництва цієї країни відновлюють прийом заявок на видачу віз для окремих працівників з України. Для прикладу, Генеральне консульство у Львові розпочало приймати візові анкети та документи ще в п’ятницю 22 травня. А посольство Чехії в Києві відкриє консульський відділ вже з наступного тижня.

У відомстві наголосили, що зараз основна увага буде приділятися видачі сезонних робочих віз. Висококваліфікований персонал, такий як працівники сфери охорони здоров’я, соціальних служб та науковці, також зможуть подати заявку на отримання візи.

Після серії переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості і частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Мета полягає у тому, аби допомогти чеській системі охорони здоров’я та сільському господарству, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону, – передають колеги з видання «Європейська правда» із посиланням на голову МЗС Чехії Томаша Петршичека.

Також на території Чехії зможуть подати заяву на продовження тимчасового проживання студенти та їхні родичі, які зараз живуть там.

У міністерстві додають, що подача документів через візові центри в Україні зараз не можлива, тому що центральні органи української влади в зв’язку з епідеміологічною ситуацією поки не дали дозвіл на відновлення їх роботи.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...