В Мінсоцполітики розповіли, хто щомісяця отримуватиме додатково по півтисячі гривень до пенсії

Опубліковано: 24.05.2020. Автор: .

В Мінсоцполітики розповіли, хто щомісяця отримуватиме додатково по півтисячі гривень до пенсії
Фото ілюстративне.

В Україні понад мільйон пенсіонерів старше 75 років зможуть щомісяця отримувати до пенсії близько 500 гривень. Про це заявила глава Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій … Близько 500 грн, – зазначила Лазебна.

При цьому дата індексації пенсій повинна бути визначена законодавчо, щоб уникнути спекуляцій на цю тему, додала міністр.

Крім того, за словами Лазебної, сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 34 млрд грн, тоді як на початку року він був 23 млрд грн.

Нагадаємо, дещо раніше видання «Слово і діло» повідомляло, що в Україні можуть впровадити накопичувальну пенсійну систему на додаток до діючої солідарної пенсійної системи для окремих категорій працівників.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...