Львівські медики вперше провели унікальну операцію на головному мозку

Опубліковано: 26.05.2020. Автор: . Львівська область

Львівські медики вперше провели унікальну операцію на головному мозку

Нейрохірурги клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели унікальну операцію на головному мозку, завдяки чому жінка змогла одужати і вже готується до виписки. Про це повідомили медики на офіційній сторінці медзакладу у Facebook.

Наші нейрохірурги врятували життя жінці з внутрішньошлуночковою пухлиною та гідроцефалією у глибинних структурах головного мозку! Це перша операція такого рівня складності та майстерності в напрямі нейрохірургії у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова, – йдеться у дописі.

Відомо, що три дні тому 50-річна львів’янка поступила до лікарні. Вона була при свідомості, проте у стані, коли неконтактна із зовнішнім світом, кажуть лікарі. Провівши низку обстежень, команда нейрохірургів у складі Андрія Токарського, Остапа Федорка та Ярослава Діжака діагностувала новоутвір та надлишкове накопичення рідини у шлуночковій системі мозку. Після цього медики почали оперувати пацієнтку.

Операція із застосуванням ендоскопа тривала годину. А ще за кілька годин жінка почувалася краще і сьогодні – вже готова повертатися додому.

До слова, львівські нейрохірурги стажувались за кордоном,  там, зокрема, навчались працювати з ендоскопічним обладнанням. Тепер ці практики успішно застосовують у Львові, у  лікарні швидкої медичної допомоги.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...