Релакс від залізничників: «Укрзалізниця» записала аудіо поїзда, яке допомагає заснути

Опубліковано: 29.05.2020. Автор: .

Релакс від залізничників: «Укрзалізниця» записала аудіо поїзда, яке допомагає заснути

«Укрзалізниця» презентувала 80-хвилинне ASMR-аудіо зі звуком поїзда. Монотонні звуки стукоту коліс потяга, зазвичай, використовують, щоб швидше заснути. Пресслужба називає це «магічно-гіпнотичний чух-чух».

Друзі, ми дуже за вами скучили. Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою.  Тому для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, ми запускаємо особливий ASMR потяг. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно, чи розслабитись перед сном, – йдеться у дописі.

На сторінці у Facebook «Укрзалізниця» також розмістила аудіотизер, на якому чоловік пошепки перевіряє квитки.

ASMR поїзд

Друзі, ми дуже за вами скучили. Навіть сіли писати черговий зворушливий маніфест, але зрозуміли, що в нас є дещо краще за слова.Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою.Тому для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, ми запускаємо особливий ASMR поїзд.Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно чи розслабитись перед сном.Потрапити на ASMR поїзд можна за посиланням: https://youtu.be/0elyGkujgNw

Опубликовано Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia Вторник, 26 мая 2020 г.

ASMR – популярні останні кілька років записи звуків або візуальних стимулів, які провокують приємні синестетичні відчуття. Серед таких можуть бути шорохи, шепіт, звук зминання паперу або м’яке постукування об дерево. До категорії ASMR також відносять тактильні відчуття, такі як під час розчісування волосся у перукаря або нанесення макіяжу.

Абревіатура АСМР розшифровується як «автономна сенсорна меридіональна реакція», проте наразі немає наукового обґрунтування цього ефекту.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...