Україна перейшла до наступного етапу пом’якшення карантину: які обмеження скасовані

Опубліковано: 01.06.2020. Автор: .

Україна перейшла до наступного етапу пом’якшення карантину: які обмеження скасовані

В Україні з 1 червня починається третій етап послаблення карантину, а отже – скасовані чергові обмеження.

Від сьогодні, з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, в Україні дозволено, зокрема, таке: роботу басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більш ніж 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

Спортивні заклади зможуть відновити роботу за дотримання таких обов’язкових умов: температурний скринінг усіх працівників закладів та відвідувачів перед початком зміни (в разі виявлення температури понад 37,2°C або ознак респіраторних захворювань – не допускаються); всі працівники спортзакладів мають бути в медичних масках або респіраторах; дотримання соціальної дистанції між клієнтами закладу: не більш однієї особи на 10 кв. м площі зали для індивідуальних занять; однієї особи на 5 кв. м площі зали для групових/командних занять (не більш як 10 осіб у групі); групові або командні заняття можна проводити лише за попереднім записом.

На час дії в Україні карантину в спортивних закладах забороняється використання багаторазових (тканинних) рушників (окрім персональних рушників відвідувачів); розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур, журналів та інших поліграфічних матеріалів; функціонування спа-зон та надання послуг масажу; функціонування фітнес-барів та кулерів з водою (робота вендингових машин дозволяється); функціонування дитячих кімнат; одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами.

Функціонування басейнів, згідно з постановою МОЗ, дозволено: для індивідуального відвідування; для спортивних навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старших; за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метрових басейнах; за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп у 25-метрових басейнах.

Однак станом на 31 травня критеріям послаблення карантину не відповідають п’ять областей –  Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська, Чернівецька області та Київ. Неможливість переходити на наступний етап зняття карантину в цих областях пояснюється високою інцидентністю (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення), великою завантаженістю ліжкомісць в медзакладах і низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

Україна перейшла до наступного етапу пом’якшення карантину: які обмеження скасовані

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...