«Телевізор потрясло і вили собаки»: за один день на Прикарпатті зафіксували два землетруси

«Телевізор потрясло і вили собаки»: за один день на Прикарпатті зафіксували два землетруси

Вчора, 1 червня, о 07:22 в Івано-Франківській області був зафіксований землетрус магнітудою 3,2 бала за шкалою Ріхтера. Про це повідомляє сайт Головного центру спеціального контролю. Джерело землетрусу знаходилося в районі міста Долина на глибині 2 км.

Та вже о 21:05 того ж дня був зафіксований  повторний землетрус магнітудою 2,7 бала за шкалою Ріхтера. Джерело підземних поштовхів також було в районі міста Долина на глибині двох кілометрів.

За їхньою інформацією, цей землетрус за енергетичними параметрами дещо менший за попередній. Його можуть відчувати окремі люди всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах. Цей землетрус не несе загрози для населення.

У коментарях користувачі соцмереж пишуть, що дійсно відчували поштовхиі не лише у Долині, а й у навколишніх селах. Особливо відчутно було в  Якубові, Болехові, Тяпче, Облісках та Солуках.

«Було, телевізор потрясло, мої діти питали, що це таке?!! Три секунди було видно і чути добре», – пишуть місцеві мешканці. А також додають, що незадовго до цього без причини вили собаки, очевидно відчуваючи небезпеку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...