Жінка, яка викинулася з дитиною з вікна багатоповерхівки у Харкові, виявилася відомим юристом і автором книг

Опубліковано: 03.06.2020. Автор: . Харківська область

Жінка, яка викинулася з дитиною з вікна багатоповерхівки у Харкові, виявилася відомим юристом і автором книг

Мешканці харківської багатоповерхівки по вулиці Культури, де кілька днів тому сталася жахлива трагедія досі не можуть оговтатися від шоку. Нагадаємо, 1 червня там з вікна 19 поверху випала 42-річна жінка з маленькою дитиною. Загибла виявилася юристом і викладачем Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого – Яна Н. Знайомі і колеги не можуть пояснити причини її вчинку.

Сусіди кажуть, що була нормальна сім’я – не скандалили, спокійні, жінка завжди привітна. Останнім часом Яна гуляла у дворі з візочком, її дитині ще не було і року. Нічого незвичайного не помічали. Тож ніхто не може зрозуміти, що сталося, пише видання ria-m.tv.

Жінка, яка викинулася з дитиною з вікна багатоповерхівки у Харкові, виявилася відомим юристом і автором книг

Яна Н. була викладачем права в університеті ім. Ярослава Мудрого.

Яна була юристом, хорошим фахівцем з цивільного права. Працювала на кафедрі цивільного права Національної юридичної університету ім. Ярослава Мудрого. Раніше сама закінчила цей вуз, захистила кандидатську в аспірантурі, є співавтором підручника «Сімейне право».

На одному із студентських форумів учні загиблої добре відгукуються про неї як про викладача. Мовляв, Яна з тих викладачів, які розуміють студентів. Вона могла залік поставити тільки за відвідування лекцій, а автомат – за те, що хоча б трохи старався.

Була дуже красивою і ефектною жінкою. Одна з викладачів цього вузу розповіла журналістам, що Яна двічі була заміжня. Мала сина від першого шлюбу. Не так давно знову вийшла заміж і вдруге стала мамою.

Мама Яни теж юрист, працює юридичним консультантом в одному з комунальних підприємств міста.

У поліції кажуть, що жінка передсмертної записки не залишила. Відомо, що її 53-річний чоловік того ранку був вдома, він дізнався про те, що трапилося, тільки від поліцейських, які піднялися в його квартиру. Каже, що у цей час спав. Щодо старшої дитини, то у правоохоронців немає даних про неї.

Поліцейські відкрили провадження за статтею «умисне вбивство» з позначкою «самогубство», слідчі перевіряють телефон і останні контакти загиблої жінки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...