Відомий рівненський спідвеїст рятує життя пацієнтів під час карантину

Опубліковано: 05.06.2020. Автор: . Рівненська область

Відомий рівненський спідвеїст рятує життя пацієнтів під час карантину

Марку Левішину 19 років. Він відомий спідвей ний гонщик в Україні та Європі, багаторазовий призер чемпіонатів України. З ним підписали договори престижні спідвейні клуби Латвії та Чехії. Однак поміж гонками  хлопець рятує життя іншим, адже він працює фельдшером в станції швидкої медичної допомоги, повідомляє Рівне 1.

Карантин дещо вніс свої корективи – тренування та чемпіонати скасували, тож тим часом хлопець не гає часу.

Мама до останнього думала, що я це зальотно, як то кажуть. Що поїжджу та й кину, а тато трошки був більше «за». Бо він мене водив з самого дитинства на цей вид спорту. З 5-6 років ходив на змагання, – каже Марко Левішин.

Задивлявся на мотоцикли, на яких їздять відомі гонщики. А тепер і сам керує швидким двоколісним.

Якщо все нове, то цей двигун в районі 5 – 5,5, 6 тисяч євро. А колеса, рама – дорожчі. Це дуже дорогий вид спорту. Самому важко витягувати всі витрати і покупки. Тобто в Україні навіть не має можливості купити запчастини. Не деяких, а ніяких не можна купити. Наймінімальніше, що можна купити, то це болтика і гаєчку.

Спортсмен брав участь майже у ста чемпіонатах.  Готувався і до наступного, однак через карантин тренування припинилися.

Бажання рятувати життя іншим стало невід’ємною частиною його життя. За 8 місяців роботи в екстреній медичні допомозі Марко Левішин стикнувся з різними випадками. Зараз, у час пандемії коронавірусу, батьки за нього дуже хвилюються. Однак самому показати острах – не можна. Потрібно рятувати інших, каже Марко.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...