Арешт нерухомості та автомобілів: «Рівнетеплоенерго» починає жорсткіше боротися з боржниками

Опубліковано: 09.06.2020. Автор: . Рівненська область

Арешт нерухомості та автомобілів: «Рівнетеплоенерго» починає жорсткіше боротися з боржниками

Сьогодні, коли країна потроху починає виходити з карантину, зросло безробіття і хтось ледве зводить кінці з кінцями, щойно відновивши роботу після двомісячної перерви, вижити не просто. Однак непросто зараз доводиться і підприємствам – надавачам послуг. А як відомо, саме оплата за послуги – їхнє основне джерело прибутку. Не виключення і «Рівнетеплоенерго», якому споживачі за надані послуги заборгували понад 160 мільйонів гривень. Тож тепловики не мають іншого виходу, як почати більш жорстокіше працювати зі своїми злісними боржниками.

Боржники отримують те саме тепло, що і сумлінні платники, – кажуть у пресслужбі «Рівнетеплоенерго». –  Але хочуть мати це чужим коштом, наносячи збитки нашому підприємству і позбавляючи можливості поліпшувати якість послуг для тих, хто платить. Тому юристи підприємства спільно з державними виконавцями, користуючись інструментами судових наказів і рішень, розпочинають активну фазу боротьби зі злісними боржниками.

Насамперед комунальники візьмуться за тих, хто заборгував величезні суми, які іноді сягають десятків тисяч гривень. Такі суми утворилися точно не впродовж карантину – споживачі навмисно саботували оплату за спожиті послуги роками. Тож саме до них почнуть застосовуватимуть арешт майна, нерухомості, рахунків, транспортних засобів тощо.

Наші дії будуть жорсткими і рішучими, від цього залежить подальша робота підприємства.  Окрім того, сумлінні споживачі не повинні потерпати через чужі борги, – попередили у «Рівнетеплоенерго».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...