Мешканці Рівненщини звернулися до Володимира Зеленського, аби повернути на посаду головного лікаря обласної лікарні

Опубліковано: 09.06.2020. Автор: .

Мешканці Рівненщини звернулися до Володимира Зеленського, аби повернути на посаду головного лікаря обласної лікарні
Іван Зима.

На сайті Президента України з’явилася електронна петиція із проханням «вплинути на керівників Рівненщини та посприяти поверненню на законно займану посаду» головного лікаря обласної лікарні Івана Зиму. Її автор Володимир Ковальчук. Звернення оприлюднене 5 червня і його вже підписали 107 осіб із 25 тисяч необхідних.

1 червня 2020 року голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук всупереч закону та здорову глузду достроково розірвав контракт та звільнив з займаної посади головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Івана Зиму, про що було підписано відповідне розпорядження.

Шановний пане Президенте!Звертаюся до Вас, як до гаранта Конституції України від імені жителів Рівненської області, які сподіваються на Вашу допомогу!

Громада Рівненщини добре знає Івана Зиму, як фахового лікаря та професійного керівника. Він пройшов усі ланки медичної кар’єри, протягом тривалого часу очолював КНП «Рівненська обласна клінічна лікарня».Натомість голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль та голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук провалили поставлені Вами завдання, щодо боротьби з короновірусом і тепер прагнуть зняти з себе відповідальність за це та «призначити» винними у ситуації, що склалася, керівників медичних установ, при цьому цілковито ігноруючи інтереси громади.

Прошу Вас вплинути на керівників Рівненщини та посприяти поверненню на законно займану посаду головного лікаря Івана Зиму. Жителі Рівненщини вірять Вам та сподіваються на Вашу допомогу!, – йдеться у тексті петиції.

Підписати її можна ще впродовж 89 днів.

Нагадаємо, рішення достроково розірвати із Іваном Зимою контракт прийняв голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук 1 червня. Минулої п’ятниці депутати спробували скасувати розпорядження голови, однак для цього забракло двох голосів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...