Невиїзний: Зеленський переходить на особливий режим роботи через COVID-19  у дружини

Опубліковано: 12.06.2020. Автор: .

Не виїзний: Зеленський переходить на особливий режим роботи через Covid 19  у дружини

Президент Володимир Зеленський переходить на особливий режим роботи у зв’язку з виявленням коронавіруса у його дружини Олени. Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

Згідно з Конституцією, Президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат, – йдеться в повідомленні.

В ОП відзначають, що ситуації самоізоляції і карантину в Конституції України передбачено не було. Саме тому прийнятий спеціальний протокол режиму роботи Президента, відповідний як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам.

Згідно з ним Президент України щодня проходить тестування методами ІФА і ПЛР, а також медогляди. Він обмежує коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з главою держави, на найближчі дні виключаються. Також виключається участь в масових заходах, скасовуються робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з якими Президент спілкується особисто, звужується до охорони і найближчих помічників.

Винятки з цього протоколу можливі тільки в разі виникнення надзвичайної ситуації, що вимагає негайного реагування з боку Глави держави відповідно до його конституційних повноважень.

Нагадаємо, перша леді Олена Зеленська отримала позитивний результат на коронавірус. Вона почувається добре, захворювання протікає безсимптомно.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...