В Україні хочуть скасувати ЗНО?

Опубліковано: 13.06.2020. Автор: .

В Україні хочуть скасувати ЗНО?

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що ЗНО в Україні хочуть скасувати, але остаточне рішення поки не прийняте. На його переконання, ця ситуація свідчить про те, що, «скориставшись ситуацією з пандемією, деякі поки невідомі персонажі мають намір повернути в українську освіту хабарі і корупцію під час вступних іспитів».

Протягом години я отримав інформацію відразу з трьох незалежних джерел, що у високих владних структурах готують документи про скасування ЗНО взагалі. Інформація надійшла від людей, яких я давно знаю і яким довіряю, хоча поки що не підтверджена офіційно.

Менш за все я хотів би «розганяти паніку». Більше того, надзвичайно сподіваюся, що це – лише чутки, можливо – спроба «перевірити реакцію суспільства», – написав Сергій Горбачов у Facebook.

Сергій Горбачов вважає, що скориставшись ситуацією з пандемією, влада планує повернути до української освіти хабарі та корупцію під час вступних іспитів до закладів вищої освіти. Тоді розумні і обдаровані діти із сімей середнього достатку, чиї батьки не мають грошей на хабарі, втратять можливість вступити до омріяного вузу.

Це означає, що ми остаточно втрачаємо шанс на те, що українська вища освіта буде розвиватися і матиме шанс досягти світового рівня. Це означає ще більшу «втечу розумних» до закордонних університетів.  Все це – абсолютно неприйнятно! Як громадянин, вчитель, журналіст, як освітній омбудсмен вважав і вважаю зовнішнє незалежне оцінювання найбільш надійним гарантом права на рівний доступ до вищої освіти, – написав освітній омбудсмен.

Він закликам громадськість не допустити скасування ЗНО, а владу – спростувати його слова, якщо це неправда.

#РукиГетьВідЗНОПротягом години я отримав інформацію відразу з трьох незалежних джерел, що у високих владних структурах…

Опубликовано Освітній омбудсмен Сергій Горбачов Пятница, 12 июня 2020 г.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що через пандемію коронавірусу, цьогоріч ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде, орієнтовно, проведене 15 і 17 червня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...