Відновлення міжнародного авіасполучення: в МОЗ озвучили перелік обмежень

Опубліковано: 14.06.2020. Автор: .

Відновлення міжнародного авіасполучення: в МОЗ озвучили перелік обмежень
Фото ілюстративне.

Після відновлення 15 червня міжнародного авіасполучення з Україною усі інші країни будуть поділені на 2 групи – з поганою і сприятливою епідемічною ситуацією. В залежності від того, з якої країни прилітатиме пасажир, до нього будуть застосовуватись певні заходи безпеки.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, розмежування відбуватиметься на червоні і зелені зони. До червоних зон будуть відноситись країни з поганою епідемічною ситуацією, до зелених – зі сприятливою.

Для такого розмежування буде застосовуватись показник кількості активних захворювань в країні. Якщо хворих більше, ніж 40 на 100 тисяч населення, то країна в червоній зоні, якщо менше – в зеленій.

Він пояснив, що іноземці, які прилітатимуть в Україну з червоних зон, повинні будуть проходити обсервацію або самоізоляцію, з зелених – ні, передають колеги з видання Діло.

Степанов додав, що при цьому усі іноземні громадяни повинні будуть мати при собі страховку на лікування він коронавірусу.

Міністр пообіцяв, що МОЗ постійно публікуватиме перелік країн по зонах.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...