За крок до НАТО: в Канаді відреагували на зближення України з Північноатлантичним альянсом

Опубліковано: 14.06.2020. Автор: .

За крок до НАТО: в Канаді відреагували на зближення України з Північноатлантичним альянсом

Міністр оборони Канади Харджит Саджан висловився з приводу зближення України і НАТО у себе в Twitter. За його словами, Канада позитивно оцінює зближення України і Північноатлантичного альянсу, а також обіцяє продовжувати розвивати співпрацю з ЗСУ.

НАТО вітає Україну як партнера Програми розширених можливостей. Канада завжди була солідарна з нашими українськими друзями і партнерами. Збройні сили Канади продовжують працювати з ними над зміцненням їх безпеки перед обличчям російської агресії , – написав Саджан.

Дещо раніше глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримала статус Партнера розширених можливостей НАТО.

Цей день настав. Я щиро вдячний нашим партнерам в Альянсі, завдяки яким це рішення стало можливим. Україна нарешті отримала статус Партнера розширених можливостей НАТО. Ми робимо одні одних сильнішими разом! — написав у своєму Twitter пан Кулеба.

Нагадаємо, у січні 2020 року Україна офіційно подала заявку на участь у Програмі розширених можливостей НАТО.

Саму ж програму розширених можливостей НАТО запустило у 2014 році та долучило до неї п’ять країн: Швецію, Фінляндію, Австралію, Грузію та Йорданію. Програма покликана допомогти учасникам збільшити оперативну сумісність своїх військ з силами НАТО.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...