Хотіли, як краще, а вийшло як завжди: майбутні абітурієнти не можуть скласти пробне ЗНО, бо «зависли» сайти

Опубліковано: 15.06.2020. Автор: .

Хотіли, як краще, а вийшло як завжди: майбутні абітурієнти не можуть скласти пробне ЗНО, бо «зависли» сайти

Сьогодні в Україні стартувало пробне незалежне оцінювання для майбутніх абітурієнтів. Але через суттєве  зростання захворюваності на COVID-19, чиновники в Міносвіти вирішили провести його дистанційно. Та, як завжди, все закінчилося скандалом і проблемами для абітурієнтів.

Учасники пробного ЗНО масово скаржаться, що не можуть зайти на сайти Українського та регіонального центрів оцінювання якості освіти для завантаження тестових завдань – кажуть, що сайти постійно висять і зайти в особистий кабінет не виходить. Деякі учасники тестування кооперуються: ті, кому вдалося завантажити завдання, скидають їх іншим випускникам.

Згодом на Facebook-сторінці Міністерства освіти з’явилося повідомлення, що сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти поки працюють повільніше через велике навантаження, та порадили не хвилюватися:

Ми радимо вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови та літератури і занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 червня Кабмін скасував пробне ЗНО-2020 на зв’язку з ростом захворюваності корона вірусом. Прийняти в ньому участь мали 362 тис. випускників. Пробне ЗНО проводиться на платній основі (від 138 до 150 грн за тестування з одного предмета). Загально його учасники заплатили 53 млн грн. Гроші за пробне ЗНО-2020 пообіцяли повернути.

До слова, раніше з’явилися чутки, що в Україні хочуть взагалі скасувати ЗНО. Це викликало шквал критики та обурення і у батьків, і в педагогів. Мовляв, тоді в українську освіту знову повернуться хабарі та корупція при вступі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...