Не залишили вибору: Вакарчук вийшов з фракції «Голос», щоб покинути Раду

Опубліковано: 19.06.2020. Автор: .

Не залишили вибору: Вакарчук вийшов з фракції «Голос», щоб покинути Раду

Тепер партія «Голос» зможе виключити Святослава Вакарчука з виборчого списку, і він втратить депутатський мандат.

Музикант і засновник партії «Голос» Святослав Вакарчук вийшов з фракції, щоб мати можливість скласти мандат депутата. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

11 червня 2020року я написав заяву про складання мандата народного депутата України. 18 червня Верховна Рада більшістю не підтримала постанову про припинення моїх депутатських повноважень.

Я щиро дякую кожному депутату, який проголосував «за». Це було виявом поваги до мого рішення.

Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандату.

Замість мене в парламент зайде наступний по списку кандидат в депутати. У даному випадку, це Аліна Свідерська, юристка, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу.

Такий спосіб складання депутатського мандату – вимушений і формальний. І мені шкода, що частина парламентарів залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їхня відповідальність. Як і казав раніше, залишаюсь членом партії «Голос», і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалась і була успішною, – написав Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, народний депутат і засновник партії «Голос» Святослав Вакарчук раніше заявив, що складає свій мандат після менше року з моменту обрання до парламенту. Вчора, 18 червня, Рада не підтримала зняття депутатських повноважень з Вакарчука за його бажанням.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...