Стало відомо, в яких областях послаблювати карантин не будуть

Опубліковано: 21.06.2020. Автор: .

Стало відомо, в яких областях послаблювати карантин не будуть

У Києві та дев’яти областях України перевищені показники інцидентності коронавірусної хвороби, тому в цих регіонах неможливо ослаблення карантину. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

Зокрема, за даними МОЗ, Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області не готові до ослаблення карантину.

Ці дані продемонстровані у відповідній таблиці на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначається, перехід областей до наступного етапу карантину, який передбачає його ослаблення, можливий за умови відповідності епідситуації в області певним критеріям, які відображають контроль за передачею вірусу, рівень здатності лікувальної мережі, установ епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У числі таких критеріїв – інцидентність (число нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) повинна становити менше 12 на 100 000 населення, завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50%, і охоплення тестуванням повинне бути не нижче рівня інцидентності – тобто середня кількість тестувань (методами ПЛР і ІФА) протягом останніх 7 днів має становити понад 12 на 100 000 населення.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...