Такої повені у західній Україні не було 20 років: із затоплених районів евакуювали понад 600 людей

Опубліковано: 25.06.2020. Автор: .

Такої повені у західній Україні не було 20 років: із затоплених районів евакуювали понад 600 людей

Рятувальники продовжують надавати допомогу громадянам, які мешкають на заході країни, де внаслідок інтенсивних опадів та підняття ґрунтових вод підтоплені тисячі хат, городів, гектари полів, зруйновані сотні мостів. Станом на 10 годину 25 червня, найбільш складна ситуація залишається на території 15 районів Івано-Франківської області, трьох – Чернівецької, та у Стрийському районі Львівської області.

На Прикарпатті повінь вже знищила 90 і пошкодила 169 мостів, зруйнувала 150 кілометрів доріг і підтопила 10 тисяч 400 житлових будинків.  У Чернівецькій області масштаби завданих стихією збитків майже такі ж: на сьогоднішній ранок там підтоплено 36 населених пунктів.

У всіх областях України, де вирує стихія, з зони підтоплень і затоплень евакуювали 610 людей.

Як повідомляють Факти ICTV, за інформацією синоптиків, за останні дні у Західній Україні випала двомісячна норма опадів. Такого в цих регіонах не було 20 років. Масштаби повені перевершили наслідки стихійного лиха 2008 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...