Ексдружина Віктора Павліка погрожує його молодій обраниці

Опубліковано: 26.06.2020. Автор: .

Ексдружина Віктора Павліка погрожує його молодій обраниці

Молода дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова поділилася зі своїми підписниками у Instagram, як розпочався її день. Так, за словами Реп’яхової, вранці на телефон Павліку від його ексдружини Лариси Созаєвої надійшла погроза на адресу Катерини.

Сьогодні мій ранок розпочався з того, що ексдружина Віктора написала погрози Віктору про те, що вона подасть до суду на мене і те, що Паша прокляне чи то мене, чи то Віктора, когось з нас, чи нас двох. Ось такі справи, так розпочався день, – розповіла Катерина, повідомляє ТСН.

Дівчина додала, що ще трохи і їй урветься терпець і їй доведеться зустрітися з Созаєвою особисто. Катерина вважає, що колишня Павліка обурена через те, що вона розповіла фоловерам, що співак гарний батько.

Чує моє серце, що скоро вона мене дістане так, що я поїду до неї, поки вона гулятиме з собачкою, поговорити віч-на-віч, тому що це нестерпно. І все це через те, що я вам розповіла, що Віктор турботливий батько, – пояснила Реп’яхова.

Однак, у ексдружини Павліка інша думка щодо причини її обурення. На сторінці у Facebook Созаєва звернулася до підписників і попросила допомоги.

Молода дружина Віктора Павлика планомірно принижує нас з сином і робить все, щоб ми постраждали… Молода нікчемність виносить на публіку те, що прийшовши додому, розповідає їй Віктор. Ми з сином не давали жодного права чужій для нас людині розповідати те, що відбувається в нашому будинку. Віктор Павлік зайняв позицію страуса і дозволяє все, що їй заманеться, – сказала Лариса.

Ексдружина Віктора Павліка погрожує його молодій обраниці

Ексдружина Віктора Павліка Лариса Созаєва.

Вона зауважила, що не знає, скільки ще днів або місяців залишилося жити її синові:

Я не знаю, скільки днів або місяців залишилося моєму синові жити, і в цей страшний для мене час пара схиблених молодят дозволяє собі добивати мене з сином. Порадьте мені, будь ласка, як мені захистити себе, я практично не виходжу з дому, доглядаючи за онкохворим сином, – зізналася Созаєва.

Нагадаємо, у молодшого сина Віктора Павліка діагностували рак. На лікування хлопця гроші збирали усім світом. Згодом співак повідомив, що його синові стало  краще. А тоді з’явилася інформація, що Віктор Павлік розлучився з дружиною і пішов до молодої коханки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...