Кабмін не виключає, що в Києві знову можуть закрити метро, – Шмигаль

Опубліковано: 27.06.2020. Автор: . Київська область

Кабмін не виключає, що в Києві знову можуть закрити метро, – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю BBC News Україна розповів про те, чи справді можуть закрити метро у Києві та відновити локдаун в інших містах.

Очільник уряду загалом не виключив, що у деяких регіонах справді можуть знову зупинити громадський транспорт через поширення коронавірусу. За його словами, зараз уряд перейшов до «адаптивного карантину» і застосовує жорсткіші обмеження лише локально.

Є зростання кількості хворих. Стосовно закриття транспорту – це можливо в деяких містах та областях. Не виключено, що в окремих містах або областях доведеться за рішенням місцевих комісій повернутись до закриття транспорту, – пояснив Прем’єр. – Все залежатиме від завантаженості ліжкомісць у лікарнях, темпів приросту хворих та ряду інших показників.

Водночас рішення про закриття транспорту в Києві чи інших містах залежить від місцевої влади, для якої уряд є «помічниками».

Ініціатором закриття громадського транспорту має стати київський міський голова. Якщо ми бачитимемо, що є загроза розвитку епідемії в гіперболічному масштабі, то даватимемо рекомендації або й запроваджуватимемо карантинні обмеження на державному рівні, – пояснив Денис Шмигаль.

Він також розповів, що перша хвиля епідемії в Україні, яка могла завдати найбільшу шкоду, «пройшла по помірному сценарію», й зараз медична система та суспільство краще готові.

Хочемо зробити все можливе, щоб знову не закривати країну на локдаун. Але не можемо передбачати, як будуть розвиватись події, – зазначив Прем’єр.

За минулу добу в Україні зафіксували 948 нових випадків COVID-19. Найбільше інфікованих виявлено у Львівській області (168) та у Києві (140). Одразу за ними йдуть Рівненська область (111) та Закарпаття (93).

Тим часом Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 липня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...