З’явилося відео смерчу, який пронісся Хмельниччиною

Опубліковано: 29.06.2020. Автор: . Хмельницька область

З’явилося відео смерчу, який пронісся Хмельниччиною

Торнадо та смерчі – явища надзвичайно рідкісні для нашого регіону. Проте останнім часом вони у нас вирують дедалі частіше. Черговий зафіксували напередодні у Хмельницькій області.

Відео опублікували очевидці у Facebook-спільноті  Dtp_khm.

Сьогодні поблизу села Порохня (Хмельницька область) пройшовся смерч. Цього року, таке явище для України не рідкість, – підписав автор відео.

Торнадо поблизу села Порохня🚨Сьогодні, поблизу села Порохня (Хмельницька область) пройшовся смерч. Цього року, таке явище для України не рідкість.🚨#Хмельницький#дтпхмельницький#смерч

Опубликовано Dtp_khm Воскресенье, 28 июня 2020 г.

Нагадаємо, цього року смерчі вже фіксували на Волині та у Херсонській області.

Смерч (також торнадо, тромб) — атмосферне явище, що є стрімким вихором з розмірами по горизонталі до 50 км і по вертикалі до 10 км, із швидкістю вітру понад 33 м/с, який витягується від купчасто-дощової хмари до поверхні води або землі. Смерчі можуть бути різної форми — колона, конус, келих, бочка, бичеподібна мотузка, пісочний годинник, роги «диявола» тощо, але найчастіше вони мають форму обертового хобота, труби чи лійки, що звисає з материнської хмари

Найбільша кількість смерчів фіксується на північноамериканському континенті, особливо в центральних штатах США, менше — в східних штатах США. Другим регіоном земної кулі, де виникають умови для формування смерчів, є Європа.

Також смерчі фіксуються на сході Аргентини, ПАР, заході і сході Австралії і ряду інших регіонів, де також можуть бути умови зіткнення атмосферних фронтів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...