Покровитель інтернету: Ватикан визнає святим 15-річного італійця

Опубліковано: 30.06.2020. Автор: .

Покровитель інтернету: Ватикан визнає святим15 річного італійця

Католицька церква збирається канонізувати підлітка Карло Акутіса, який у 2006 році помер від лейкемії в 15-річному віці. Про це повідомляє 5 канал із посиланням на NBC News.

Зазначається, що хлопця, який жив у Мілані, хочуть проголосити покровителем інтернету. За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес – сайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

Також підлітку приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який вилікувався від рідкісної хвороби після того, як Карло помолився за нього. Це необхідне чудо, щоб хлопця можна було канонізувати.

Карла беатифікують у жовтні в місті Ассісі, де він похований. Це підтвердить, що хлопчик потрапив у рай і може клопотати за тих, хто молиться від його імені. Також це останній крок перед зарахуванням до лику святих.

На похороні Карла церква була «заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці», розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

У Католицькій церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.

Нагадаємо, у 1998 році Ватикан визнав покровителем інтернету святого Ісидора Севільського, який жив у VI-VII століттях. Його вважають першим енциклопедистом, який справив значний вплив на історію середніх віків.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...