Член міськвиконкому Андрій Карауш звернувся до міського голови Рівного із вимогою відновити роботу дитячих садочків

Опубліковано: 01.07.2020. Автор: . Рівненська область

Член міськвиконкому Андрій Карауш звернувся до міського голови Рівного із вимогою відновити роботу дитячих садочків
Андрій Карауш.

Не секрет, що більшість працюючих рівнян мають малолітніх дітей. Відтак закриті впродовж останніх кількох місяців дошкільні навчальні заклади обласного центру завдають чимало незручностей для батьків. А для декого ціною карантину стала втрата роботи, бо не мали на кого залишити своїх малолітніх дітей і змушені були сидіти вдома.

Аби ситуація не набула більш загрозливих масштабів, член Рівненського міського виконавчого комітету Андрій Карауш звернувся до Володимира Хомка із вимогою відновити роботу дошкільних навчальних закладів. Причому, як комунальної форми власності, так і приватних.

Я розумію, що закрити – набагато простіше, ніж організувати роботу таким чином, щоб максимально убезпечити дітей від поширення COVID-19 , – говорить Андрій Карауш в коментарі Рівне вечірнє. – Однак ніхто не враховує того, що більшість рівнян вже втомилися від карантину. Обмежувальні заходи в нинішніх умовах справді потрібні, але не такі, які можуть призвести до соціального вибуху. Люди втрачають роботу через те, що не можуть ходити на роботу, бо не мають на кого залишити своїх дітей. А відтак – втрачають засоби для існування. Переконаний, що за розумного підходу міська влада могла налагодити роботу дошкільних навчальних закладів таким чином, щоб унеможливити поширення коронавірусу. Тим більше, що подібні приклади є не лише у європейських країнах, а й у сусідніх областях.

За словами пана Карауша, він особисто готовий допомогти міській владі розробити ефективний алгоритм, який дозволив би відновити роботу дошкільних навчальних закладів у найкоротші терміни.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...