«Перш за все – якісна послуга, а потім платіжка»,  – директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш

Опубліковано: 01.07.2020. Автор: . Рівненська область

«Перш за все – якісна послуга, а потім платіжка»,  – директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш

На хвилі нових реформ у всіх сферах та структурах зміни в Рівненській області відведення та постачання води не оминуть громадян. Скоріше за все, незабаром  ми будемо керуватися свіжими поправками до закону та новим законодавчим проєктом, пише Газета.UA.

Вже зараз Верховна Рада України розглядає новий законопроєкт, який значною мірою стосуватиметься цього питання. Зміни прийдуть і для обслуговуючих підприємств, і – роботи всіх обласних водоканалів. Окрім величезної кількості інших нюансів, цей закон буде корегувати і питання формування тарифів на послуги, і спосіб оплати цих послуг споживачами.

Питання тарифоутворення у сфері водопостачання та водовідведення – завжди актуальна проблема, – зазначає директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Згідно з новим законопроєктом, який знаходиться на розгляді Верховної Ради, платіжні доручення в майбутньому будуть включати наступні пункти: послуга водопостачання, водовідведення, відведення гарячої води, плюс до всього буде абонентська плата. Можливо, плата за встановлення комерційного обліку, повірку комерційного обліку й інше. Тобто налічуватиметься близько шести-семи пунктів у платіжці, які описують кожен етап надання послуг. Як відомо, сьогодні платіжки мають всього два рядки – це просто і зрозуміло для громадян.

Рівненському обласному водоканалу новий формат платіжних доручень та оплата послуг надзвичайно невигідні, й організація не підтримує таку політику, взагалі її не розуміє й має кардинально протилежну думку. Директор підприємства Андрій Карауш вважає, що жителі міста Рівного й усі споживачі мають, насамперед, отримувати якісну послугу. Саме це – головна місія та задача водоканалу, і тільки після надання послуг максимально високої якості може йти мова про оплату, спрощену та зрозумілу для людини.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...