На Рівненщині послаблюють карантин: стало відомо де і за яких умов відкриють дитячі садочки

Опубліковано: 07.07.2020. Автор: . Рівненська область

На Рівненщині послаблюють карантин: стало відомо де і за яких умов відкриють дитячі садочки

На Рівненщині послаблюють карантинні заходи у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації. Так в області дозволили роботу закладів фізкультури, спортивних залів, фітнес-центрів для проведення тренувань. Також можуть працювати творчі студії та відкриті майданчики музеїв. Таке рішення прийняла обласна комісія з ТЕБ та НС під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля.

Щодо дитячих садочків, то епідеміологічна ситуація дозволяє відкрити заклади лише у п’яти районах області.

Найвища захворюваність на COVID-19 зараз спостерігається у Вараші, Дубно, Рівному, Рівненському, Рокитнівському, Здолбунівському, Гощанському та Березнівському  районах, – говорить головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов. – Загалом в області виявлення випадків інфікування COVID-19 складає 15,3 %, динаміка зростання випадків інфікування – на рівні мінус 25%, завантаженість ліжок становить 33,6 %. Такі показники є нижчими від затверджених урядом норм. Це дозволяє дещо послабити обмежувальні заходи.

Обов’язкова умова відкриття закладів – це суворе дотримання протиепідемічних заходів.

Завдання №1 – зберегти життя і здоров’я людей. Наші епідеміологи констатують зниження захворюваності. Тому сьогодні ми говоримо про відкриття творчих студій та гуртків для дітей в області, каже голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. – Для підготовки до спортивних змагань – такі ж умови. Я сам спортсмен і чітко розумію, що таке відсутність професійних тренувань. Тож в області ми дозволяємо підготовку до змагань і тренування. Щодо роботи дитячих садочків, то рекомендуємо їх відкривати лише там, де це дозволяє епідемічна ситуація. А саме – у Демидівському, Радивилівському, Корецькому, Дубровицькому та Дубенському районах, крім міста Дубно.

Загалом епідеміологи прогнозують в цих районах стабільну ситуацію і надалі. Кількість інфікованих там менше 40 активних хворих на 100 тисяч населення.

При відкритті садочків жителям Рівненщини необхідно буде дотримуватися усіх рекомендацій головного санітарного лікаря. Зокрема:

  • обов’язковий температурний скринінг;
  • батьки не повинні заходити в садочок, вихователі зустрічають дітей на вулиці;
  • організація усіх протиепідемічних заходів тощо.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...