Зеленський переїхав у державну резиденцію до Конча-Заспи

Опубліковано: 10.07.2020. Автор: .

Зеленський переїхав у державну резиденцію до Конча Заспи

Пам’ятаєте цю знамениту сцену із серіалу «Слуга народу» – як актор Зеленський «розносив» українських політиків за тягу до власного забезпечення за держкошт? Цю ж ідеологію він публічно сповідував вже і як кандидат на посаду президента. Коли журналісти РБК запитали, чи планує Зеленський-Президент користуватись державними дачами, він заперечив. Додавши, що «не бачить в них жодного сенсу», що з них треба зробити «табори для дітей» та розмістити там «тих, кому це справді потрібно», пише Перший регіональний.

І ось журналісти «Схем» помітили, що у «будинку №29» на державних дачах у Конча-Заспі, який стояв порожній п’ять років, почали проводити ремонт за бюджетні кошти. Відновлювати комунікації, реставрувати, встановлювати сигналізацію.

У тій самій «Конча-заспі», де режимна територія, обнесена високими парканами, а по сусідству лише – колишні президенти, спікери, прем’єри, депутати.

У тому самому «будинку номер 29» з особливим статусом, який ще називають «дачею Ющенка» – бо третій президент України в ній мешкав за державні кошти протягом десяти років, виїхавши лише після Революції Гідності.

Зеленський переїхав у державну резиденцію до Конча Заспи

Днями на «дачу Ющенка» заїхав Президент Володимир Зеленський. Саме в цей будинок, напередодні відремонтований.

Михайло Ткач та знімальна група «Схем» фіксують його кортеж там вже декілька днів поспіль. Як і автомобіль його дружини Олени Зеленської.

Зеленський переїхав у державну резиденцію до Конча Заспи

Буквально вчора стало відомо, що свій приватний маєток у Іванковичах подружжя Зеленських продали за 13 мільйонів гривень.

Чи є в цьому щось незаконне? Ні, нинішнє законодавство дозволяє хоч довічно поселити главу держави у державній резиденції.

Президент порушив не закон. А одне із своїх базових передвиборчих гасел та обіцянок.

Як надовго Зеленський перебрався на державну дачу? Чи тепер мешкатиме там на постійній основі? В Офісі Президента нам поки не повідомили. Як і не надали відповідь, що так сильно вплинуло на його ставлення до подібних привілеїв від держави.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...