Письменник виявив дивний вірш серед питань цьогорічного ЗНО

Опубліковано: 11.07.2020. Автор: .

Письменник виявив дивний вірш серед питань цьогорічного ЗНО

Письменник Іван Андрусяк має підозру, яку неможливо довести, – що це було «секретне питання для своїх».

Оцей, м’яко кажучи, дивний «стишок» із цьогорічного ЗНО з української мови й літератури розбурхав неабиякі пристрасті. Де його «відкопали»? Хто його автор? У чому «таємний задум» його з’яви в такому відповідальному тесті? Міністерство освіти і науки України надто вже вперто й підозріло мовчить з цього приводу, – написав Іван Андрусяк на своїй сторінці у Facebook.

Письменник виявив дивний вірш серед питань цьогорічного ЗНО

Він також зазначив, що вірш його збентежив, і він намагався встановити автора. Проте намарне.

Маю підозру, що це «творчість» самих укладачів питань для ЗНО. Якщо так – то на якій підставі вони його в тест «просунули»? Якщо ні – то чому приховують автора? Але там є й іще гірше: «правильна» відповідь, яка невідь чому пов’язує цей недолугий текстик з Олесевими «Чарами ночі» – хоча насправді вони жодним чином між собою не пов’язані. Жодна притомна дитина цього «зв’язку» не побачить просто тому, що його не існує, – зауважив письменник.

Андрусяк, має  підозру, що це було «секретне питання для своїх», себто цьогорічний тест містив «корупційну складову».

Маю прохання до шановного освітнього омбудсмена: Сергій Горбачов (Sergii Gorbachov), будь ласка, допоможіть випускникам і їхнім батькам підтвердити або розвіяти підозри, а літературній громадськості – встановити автора цього «шедебра»!, – звернувся письменник.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...