У трьох областях України оголосили штормове попередження і попередили про підйом води

Опубліковано: 12.07.2020. Автор: .

У трьох областях України оголосили штормове попередження і попередили про підйом води

Український гідрометеорологічний центр оголосив штормове гідрологічне попередження в трьох  областях – Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській. Про це йдеться в повідомленні Гідрометцентру.

Внаслідок випадання дощів очікуються підйоми рівнів води над рівнями на 8 годину 11 липня: увечері 11 липня і протягом 12-13 липня на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) – на 0,2-1,3 м, 12 липня на річках Закарпаття – на 0,3-1,0 м; 12-13 липня на річках басейнів Прута та Сірету (Івано-Франківська, Чернівецька обл.) – на 0,2-0,7 м, – йдеться в повідомленні.

В гірських районах існує загроза сходу селевих потоків.

У місцях проходження сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць; на малих водотоках – швидкоплинні підвищення рівнів води на 0,5-1,0 м; на тлі підвищеного рівня води на річці Стрвяж поблизу с. Луки (Самбірський район Львівської області) можливий початковий вихід води на заплаву.

Нагадаємо, Прикарпаття наприкінці червня найбільше постраждало від повені. Під водою опинилися тисячі будинків, зруйновані десятки мостів та сотні кілометрів доріг. Такої повені у західній Україні не було 20 років – із затоплених районів евакуювали понад 600 людей.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...