ВООЗ повідомила про новий світовий рекорд випадків COVID-19 за добу

Опубліковано: 13.07.2020. Автор: .

ВООЗ повідомила про новий світовий рекорд випадків Covid 19 за добу
Фото: УНІАН.

Всесвітня організація охорони здоров’я за минулу добу зафіксувала 230 370 нових випадків коронавірусу, що стало рекордним числом добової захворюваності, повідомляє Reuters.

Найбільший приріст був у США, Бразилії, Індії та Південній Африці. Попередній рекорд нових випадків фіксували 10 липня – 228,102 хворих за добу. Смертність залишається незмінною – приблизно 5 000 на день, – йдеться у повідомленні.

Загалом, кількість хворих на COVID-19 у світі перевищила 13 мільйонів, що ознаменувало чергову віху у поширенні хвороби. За сім місяців коронавірус забрав 571 674 життів.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я заявляла, що ситуація з коронавірусом у світі дедалі погіршується. І хоча деякі бідніші держави продемонстрували успіхи в боротьбі з COVID-19, більшість країн поки що не змогли взяти ситуацію під контроль.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...