Українці масово намагаються прорватися в ЄС: в чергах на кордоні стоять сотні авто

Опубліковано: 14.07.2020. Автор: . Закарпатська область

Українці масово намагаються прорватися в ЄС: в чергах на кордоні стоять сотні авто

На КПП «Чоп-Захонь», що на кордоні з Угорщиною, утворились довгі черги з понад 200 автомобілів на виїзд з України, а на КПП «Лужанка» масове скупчення пішоходів-подорожуючих, які хочуть потрапити в ЄС. Про це написав у Telegram журналіст Віталій Глагола.

Такий ажіотаж через те, що з 15 липня Угорщина вводить нові обмеження на своїх кордонах, які стосуються і громадян України.

Угорцям, які їдуть з країн «жовтої» та «червоної» зон,  доведеться проходити двотижневу самоізоляцію. Карантину можна уникнути лише, маючи два негативних тести, зроблені в останні п’ять днів.

Обов’язкова самоізоляція також поширюється на іноземців, які прибувають в Угорщину з «жовтої зони», а ось іноземці з «червоної» зони в Угорщину потрапити не зможуть. Українці – у «червоній зоні».

Однак обмеження не поширюються на іноземців, які перетинають Угорщину транзитом, а також транспотортників представників бізнесу, які їдуть у відрядження.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...