Рівень довіри українців до Володимира Зеленського продовжує падати

Опубліковано: 15.07.2020. Автор: .

Рівень довіри українців до Володимира Зеленського продовжує падати

Відповідно до результатів соцопитування Центру Разумкова та Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва», проведеного з 3 по 9 липня, нині Президенту Зеленському довіряють 44% опитаних, тоді як ще у травні таких було 57%.

Володимир Зеленський лишається політиком з найвищим рівнем довіри (44%), однак не довіряє йому 49%, що робить баланс довіри та недовіри негативним, – йдеться у повідомленні.

Спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 39% опитаних, не довіряють – 45%.

Довіра до інших представників влади є значно нижчою. Зокрема, Прем’єру Денису Шмигалю довіряють 14%, а не довіряють – 62%; главі МВС Арсену Авакову – відповідно 18% і 70%, голові Офісу президента Андрію Єрмаку – відповідно 9% та 48%.

Баланс довіри та недовіри є негативним та перевищує -40% також і для опозиційних політиків – екснардепа від «Голосу» Святослава Вакарчука, лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, голови «Європейської солідарності» Петра Порошенка, нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука та співголови ОПЗЖ Юрія Бойка.

Крім того, 40,5% громадян погоджуються, що Зеленський є чесною і порядною людиною, але про більшість членів його політичної команди цього не можна сказати.

9% переконані, що порядний і Президент, і його команда, а 33% дотримуються думки, що ні Зеленський, ні більшість членів його команди не є чесними і порядними людьми.

Дослідження тривало методом інтерв’ю «обличчям до обличчя», за місцем проживання було опитано 2022 респондента віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком анексованого Криму та окупованого Донбасу.  Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...