Кількість хворих на COVID-19 в Україні за добу зросла. Серед них багато дітей

За минулу добу, 15 липня, кількість нових виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні зросла на 1,4%, кількість нових летальних випадків – на 20%. У той же час госпіталізовані 226 хворих з коронавірусною інфекцією. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.
Серед 848 осіб, у яких 15 липня була підтверджена коронавірусна інфекція, 36 дітей і 51 медпрацівник. Всього з початку епідемії захворіли 4 003 дитини і 7 591 медпрацівник.
Згідно з повідомленням Центру громадського здоров’я, з початку епідемії госпіталізація знадобилася 14 884 пацієнтам.
Підключення до апарату штучної вентиляції легенів за весь час епідемії потребували 449 хворих на коронавірусну інфекцію.
При цьому станом на ранок 16 липня у лікарнях перебуває 3 755 пацієнтів, 79 з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. На амбулаторному лікуванні за весь час епідемії перебував 41 571 пацієнт.
Серед тих, хто одужав – 5 270 медпрацівників.