З подачі керівництва МОЗ на Львівщині можуть полетіти голови окремих чиновників

Опубліковано: 18.07.2020. Автор: . Львівська область

Міністр охорони здоров’я Степанов анонсував кадрові зміни на Львівщині
Максим Степанов.

МОЗ готує подання щодо кадрових рішень на Львівщині, оскільки там не виправили помилки, на які вказувало міністерство. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в суботу.

Степанов нагадав, що близько місяця тому він відвідував Львівську область, яка довгий час є лідером за кількістю нових випадків коронавірусу.

У нас була жорстка конструктивна розмова по всіх проблемних питаннях. Були поставлені відповідні завдання щодо виправлення ситуації, був даний відповідний термін. По закінченню цього терміну, пройшов місяць, мною була відправлена відповідна комісія МОЗ, яку очолив один з керівників структурного підрозділу. Вони повернулися, показали мені результати перевірки. Зараз готується подання щодо кадрових рішень у Львівській області.

Можу сказати, що багато чого не просто не було виправлено, а навіть не звернули увагу на виправлення цих ситуацій. Тому буде зроблено відповідне подання щодо звільнення тих чи інших людей вже безпосередньо керівництвом Львівської ОДА, – заявив пан Степанов.

Нагадаємо, за інформацією колег з УП, ще 22 червня міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував кадрові рішення у Львівській області.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...