Львівський фотограф сфотографував  комету, яка пролітає біля Землі раз на 7 тисяч років

Опубліковано: 21.07.2020. Автор: . Львівська область

Львівський фотограф сфотографував  комету, яка пролітає біля Землі раз на 7 тисяч років

Днями львівський художник Артур Абрамів сфотографував надзвичайно рідкісне явище – політ комети, яка пролітає біля Землі раз на майже 7 тисяч років.

Унікальне, супер рідкісне явище котре відбувається раз на 6953 роки! Політ комети C/2020 F3 NEOWISE в атмосфері українського пейзажу. Довгоперіодичну комету NEOWISE відкрили 27 березня 2020 року інфрачервоним космічним телескопом. Її швидкість сягає 61,286 км/с відносно Сонця. Унікально, на фотографії помітні два хвости – верхній із іонізованого газу, нижній із пилу розпаду комети. Ці два хвости мають декілька мільйонів кілометрів! Цей небесний айзберг можна побачити неозброєним оком і це без сумніву – одне з найдивовижніших явищ, котре можна побачити власними очима! До 25 липня вона буде прикрашати наше небо! – написав Артур Абрамів у Facebook.

Аби не пропустити цього рідкісного явища, Артур, робив постійно фото на різних фокусних відстанях, витримках, різними об’єктивами, пишуть колеги з видання Galnet. Найяскравішою комета була з 22:40 до 23:10.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...