Львівська квартира опинилась у світовому виданні про архітектуру ArchDaily

Опубліковано: 22.07.2020. Автор: . Львівська область

Львівська квартира опинилась у світовому виданні про архітектуру Archdaily

Автентика, етнічні мотиви та мультифункціональна кухня: про втілений львівськими архітекторами проєкт квартири в історичній забудові міста написало найавторитетніше світове видання про архітектуру ArchDaily.com, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Це помешкання на Гуцульській — реноваційний проєкт засновників архітектурного бюро Replus Христини Бадзян та Дмитра Сорокевича. Квартиру в будівлі 1892−1896 років архітектори робили для своєї сім’ї. Автори проєкту переосмислили традиційну гуцульську етніку і втілили її в австрійському неоренесансі.

Приміщення зазнало капітальної реконструкції та перепланування. Однак дизайнери максимально зберегли всі залишки автентики. Додатковий простір у вузьких і довгих кімнатах врятували за допомогою дзеркал та відповідного розміщення меблів. Зберегли старі дерев’яні балки на стелі. Підлогу виклали шматочками натурального мармуру. У кімнатах відреставрували паркет. Із дверей ХІХ століття зняли численні шари фарби і покрили їх лаком. В інтер’єр вписали оригінальний вінтажний гардероб, якому понад 150 років. Також архітектори дали нове життя п’єцу з фабрики Левинського — тепер це великий відкритий камін, викладений за принципом британського винахідника, графа Румфорда.

Ми хотіли показати, що стара квартира може залишатися автентичною і водночас наповненою елементами життя сучасної людини, – розповідає розповідає співавторка проєкту, співзасновниця бюро Replus, архітекторка Христина Бадзян. – Любимо, коли перед нами є виклики, тому охоче взялися реалізовувати найсміливіші ідеї.

Ідею втілили у 2019 році. Ремонт тривав вісім місяців.

ArchDaily — архітектурне онлайн-видання із семимільйонною читацькою аудиторією. Засноване у 2008 році у Нью-Йорку. Сайт публікує матеріали про останні новини у архітектурі з усього світу: тренди, втілені проєкти, дизайнерські продукти, інтерв’ю із представниками архітектурного середовища та професійні конкурси. Редакція співпрацює з найпрестижнішими і найвпливовішими архітектурними бюро по всьому світу і створює вартісний контент для архітекторів, дизайнерів та усіх небайдужих до цієї царини.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...