Окупаційна влада в анексованому Криму хоче знести храм ПЦУ в Євпаторії

Опубліковано: 25.07.2020. Автор: . Крим

Окупаційна влада в анексованому Криму хоче знести храм ПЦУ в Євпаторії

Знести культову будівлю потрібно в п’ятиденний термін, а в разі невиконання поставлених вимог стосовно Климента може бути відкрите кримінальне провадження.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Православної церкви України (ПЦУ) Климент отримав постанову від так званої служби судових приставів Криму про знесення храму ПЦУ в Євпаторії. Про це повідомив офіс Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

Знести культову будівлю потрібно в п’ятиденний термін, а в разі невиконання поставлених вимог стосовно Климента може бути відкрите кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу РФ щодо невиконання вироку суду, рішення суду або іншого судового акта.

Рішення про знесення храму ухвалив «кримський суд» з огляду на нібито відсутність у Климента доказів законності використання земельної ділянки та будівлі релігійною громадою ПЦУ в Євпаторії. Уповноважена Верховної Ради з прав людини засуджує такі дії окупаційної влади, які мають на меті залякування парафіян ПЦУ в анексованому Криму.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...