Перемир’я на Донбасі: командувач ООС дав наказ військовим

Опубліковано: 27.07.2020. Автор: .

Перемир’я на Донбасі: командувач ООС дав наказ військовим

На фронті вже кілька годин діє новий режим припинення вогню.  Тож командувач Об’єднаними силами Володимир Кравченко наказав українським військовим строго його дотримуватися. Про це повідомляє штаб ООС в Facebook.

Згідно з рішенням Тристоронньої контактної групи від 22 липня, командування Об’єднаних сил повідомляє, що 26 липня видано наказ командувача Об’єднаними силами про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Командування Об’єднаних сил підтверджує, що даний наказ про припинення вогню відповідає справжнім заходам, які були визначені Тристоронньою контактною групою і вступили в силу з 00:00 годин 27 липня, – йдеться в повідомленні.

Відповідні накази ватажки бойовиків т.зв. «ЛНР» і «ДНР» нібито дали і своїм підрозділам. Як довго протримається перемир’я і чи настане воно взагалі, побачимо вже згодом.

Нагадаємо, 22 липня відбулися чергові переговори в рамках Тристоронньої контактної групи, на яких домовилися про повне припинення вогню на Донбасі з 27 липня. Своєю чергою спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау озвучила умови режиму тиші: заборона на наступальні і розвідувально-диверсійні дії, а також заборона на використання будь-яких видів літальних апаратів сторін; заборона на застосування вогню, включаючи снайперський;  заборона на розміщення важкого озброєння в населених пунктах та їх околицях;  ефективне застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню і повідомлення про них координатора ТКГ, який повідомляє про це всіх її учасників. У відповідь вогонь у разі наступальних дій допускається тільки в тому випадку, якщо він відкритий за наказом відповідного керівництва Збройних сил України та ватажків бойовиків після безуспішної спроби використовувати вищезгаданий координаційний механізм. Про видання таких наказів буде повідомлена ТКГ. Вищезгадані заходи не можуть бути повністю або частково дезавуйовані ніякими іншими наказами, в тому числі секретними.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...