Юна киянка кинула виклик хлопцям і встановила всеукраїнський рекорд

Опубліковано: 29.07.2020. Автор: . Київська область

Юна киянка кинула виклик хлопцям і встановила всеукраїнський рекорд
Фото: УНІАН.

У Києві юна каратистка Дарина Остріщенко, учениця  середньої школи №304, встановила рекорд, якого досі не було навіть серед її ровесників-хлопчиків. 11-річна киянка виконала силову вправу «Планка на ліктях» і нерухомо протримала тіло в такій позиції 50 хвилин і три секунди.

До неї в українській Книзі рекордів серед дітей планку на ліктях ніхто не реєстрував. Тому, щоби рекорд таки зафіксували, у планці потрібно було простояти щонайменше півгодини. Світовий рекордсмен, каже Дарина, простояв у планці годину та дві секунди.

Дарина Остріщенко має хорошу фізичну підготовку, займається улюбленим видом спорту в одному з найкращих столичних карате-клубів SEN-BIN, а також є членом «Пласту» — української скаутської організації.

Юна киянка кинула виклик хлопцям і встановила всеукраїнський рекорд

Тренерка Дарини з карате Анастасія Білюк розповідає – до рекорду підштовхнув карантин. Коли займатися довелося дистанційно, вона вигадала для учнів щоденник досягнень. Серед вправ, які доводилось робити, щоб не втратити тонусу, була й планка.

Відчайдушна дівчинка своїм рекордом кинула виклик усім хлопчикам її віку: хто спробує втримати планку довше?

Це – перший дитячий рекорд в цій номінації.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...