Представники водоканалу розповіли рівнянам про зміни у законодавстві, які відбулися за час карантину

Опубліковано: 29.07.2020. Автор: . Рівненська область

Представники водоканалу розповіли рівнянам про зміни у законодавстві, які відбулися за час карантину

За час пандемії у співвласників багатоквартирних будинків назбиралося чимало запитань, адже попри карантин у Верховній Раді приймали закони та правки до них. Частина з них стосувалася і  співвласників багатоквартирних житлових будинків. Тому аби роз’яснити керівникам ОСББ певні законодавчі моменти у сфері водопостачання, ГО «Рада голів ОСББ м. Рівне» запросили на першу після карантину зустріч директора комунального підприємства «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша.

Директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш зауважує, що через низку змін, які внесені до закону України про житлово-комунальні послуги, у користувачів виникає безліч запитань, з якими вони звертаються до керівників ОСББ, а ті вже – до підприємства. Тому, аби відповісти на найбільш актуальні із них та напрацювати спільний план дій, провели таку зустріч.

Ті законодавчі новели, які були започатковані минулого, позаминулого року, уточнені цього року, вони залишаються поки невирішеними, – каже Андрій Карауш. – Це питання про укладення договорів за новим законом про житлово-комунальні послуги, загальнобудинкового обліку, повірки лічильників, зняття показників і звірка показників комерційного обліку з розподільчим обліком. Тобто в нас є маса питань, дотичних до нашої діяльності, і є буденними для голів ОСББ, бо вони чують ці запитання щодня.

Детальніше дивіться у сюжеті колег з телеканалу Сфера -ТВ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...