Хоче правити світом: «київського терориста» затримали одразу після того, як він виступив на телебаченні

Опубліковано: 03.08.2020. Автор: . Київська область

Хоче правити світом: «київського терориста» затримали одразу після того, як він виступив на телебаченні

Попри загрозу вибуху, журналістів таки пустили до терориста Карімова Сухроба Рахмановича, який сьогодні, 3 серпня, захопив відділення банку в центрі столиці і погрожує його підірвати. Трансляцію веде телеканал NEWSONE.

Терорист сидить, покурюючи сигарету, і спілкується з журналістами. Видно, що поводиться абсолютно впевнено та розкуто.

Давайте ставте запитання. Ну я представляюся. Я Святий Дух, Господь Бог. Не повинно бути ніякого президента. Всі президенти зрадники. Який президент хоч раз заступився за одного громадянина України?, – сказав терорист.

Злочинець вважає, що керувати світом повинен Святий Дух – «є одна людина і вона керує всім світом, ось і все».

Бог він один. Правильно? Що таке релігія? Національність? Держава в цілому? Релігія – це інструмент управління і маніпуляції свідомістю людини. Національність – це не менше того. Чим відрізняється християнин від буддиста або мусульманина? Є тільки статеві відмінності, – зазначив він.

Після цього працівники СБУ увірвалися до захопленого банку в бізнес-центрі  та затримали зловмисника. У нього була спортивна сумка та незрозумілий дріт, прив’язаний до ноги. Його зірвали.

До приміщення банку увійшли вибухотехніки, усіх журналістів звідти вивели.

Нагадаємо, сьогодні, 3 серпня, близько опівдня невідомий громадянин захопив у заручники кілька людей у відділенні банку в центрі Києва. Він вимагав, аби йому надали прямий ефір на телебаченні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...