Степанов пригрозив Луцьку і Тернополю надзвичайною ситуацією

Опубліковано: 04.08.2020. Автор: .

Степанов пригрозив Луцьку і Тернополю надзвичайною ситуацією

Регіонам України, які потрапили до «червоної зони» з розповсюдження коронавірусу, але відмовилися посилювати адаптивний карантин, загрожує режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок у лікарнях. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментуючи розподіл України на карантинні зони, міністр зазначив:

Такі показники затверджені урядом. Ще раз хочу наголосити: тут немає жодної політики, інших речей – тут суто турбота про здоров’я українців і про контроль над рівнем захворюваності в нашій країні. Це дуже важливо для того, щоб ми не перейшли в режим надзвичайної ситуації щодо заповненості ліжок.

Хоча нині завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я Луцька не пеpевищує 50 відсотків, так «необхідних» для «чеpвоної зони», пише Волинь UA.

Нагадаємо, в Тернополі не стали виконувати вимогу Кабміну щодо посилення карантину. Через внесення міста в «червону зону» необхідно призупинити роботу громадського транспорту, закладів громадського харчування і т.д. Однак в Тернопільській ОДА не згодні з такою постановкою питання.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...